Пластичний хірург Абдель Еріталі – ваша найперша допомога у будь-якій ситуації

Пластична хірургія нині дозволяє з легкістю усувати будь-які набуті або ж вроджені дефекти та навіть в естетичних цілях надавати такий жаданий результат під час корекції своєї зовнішності. Оперативне втручання пластичного хірурга може рекомендуватися як з метою покращення якості життя, так і навіть для того аби можна було гарантувати правильне функціонування всім органам людини.

Самооцінка та зовнішній вигляд пов'язані одне з одним. Хтось скаже, що основне сьогодні – саме людські якості та розум. Але наш із вами життєвий досвід в певно твердить кардинально інше. Нині такими сучасними ідеалами, до яких постійно звикли прагнути люди, є саме краса та успішність. Часом для того аби досягти цілковитого щастя та впевненості в собі та задоволеності, комусь не вистачає зовсім невеликих покращень своєї власної зовнішності.

В такому випадку варто звертатися до такого спеціаліста як пластичний хірург Харків, який гарантовано зможе допомогти. Незалежно від того, потрібна буде людині мамопластика чи ж боділіфтинг Харків або ж будь-яка інша процедура, а якщо вона виконана досвідченим хірургом, це допоможе не лише вирішити медичні з естетичними завданнями, а й також кардинально підвищить якість життя кожного пацієнта.

До кого саме краще звертатися, коли потрібен професійний пластичний хірург?

Вам потрібна термінова ринопластика? Цікавитесь такою процедурою як підтяжка обличчя? Навіть якщо вам потрібні будь-які інші процедури в області пластичної хірургії, обов'язково пам'ятайте про необхідність довіряти лише професійним та кваліфікованим лікарям з багаторічним успішним досвідом роботи. Зокрема ви завжди та повсякчас можете звернутися за допомогою до мене.

Я, Ерріталі Абдель, професійний пластичний хірург, котрий веде свою практику ще з початку 2016-го року. Я є безпосереднім учасником багаточисленних міжнародних конференцій з конгресами та з майстер-класами за кордоном і в Україні. У своїй роботі кожного дня активно використовую виключно сучасні та дієві нині методи з техніками хірургічних операцій на обличчя та тіло. Завдяки цьому допомагаю всім без виключення пацієнтам впевнено ставати щасливішими та ще більш впевненішими у собі. Професійно спеціалізуюся на наданні таких послуг як:

  • «мамопластика», «блефаропластика»;
  • «боділіфтинг», «комплексне омолодження обличчя»;
  • «ринопластика», «абдомінопластика»;
  • «ліпосакція підборіддя», «двостороння отопластика»;
  • «якірна підтяжка грудей зі зменшенням/збільшення грудей»;
  • «реконструктивна риносептопластика»;
  • «брахіопластика з ліпосакцією»;
  • та ін.

Якщо комусь із клієнтів потрібна буде, наприклад, підтяжка грудей Харків або ж ліпомоделювання Харків, кожен охочий може без будь-яких вагань та побоювань звертатися до мене. Пам'ятайте про те, що звертаючись до мене за допомогою, ви завжди то повсякчас зможете розраховувати на отримання чіткої та вичерпної консультації.

Я знаходжу індивідуальний підхід до кожної ситуації та кожної проблеми, якісно та професійно проведу будь-яку операцію, забезпечу найкращий післяопераційний контроль, а ще конфіденційність та турботу. Ціни на мої послуги більш ніж демократичні та приємні, тому це стане ще один плюсом, який гарантує найкращі емоції від нашої співпраці.

У вас залишилися якісь питання? Хочете детально проконсультуватися перш ніж зважитися на оперативне втручання? Я чекаю на ваш дзвінок. Давайте разом спільними зусиллями йти до покращення якості вашого життя. Хто б та що б вам не говорив, а ви гідні найкращого. До речі, може почитати в мережі Інтернет про мене відгуки пластичний хірург Харків.

Контакти для запису на консультацію:

Адреса: Харків, вулиця Пушкінська, 43
Телефон: +380(99)480-92-96 
Email:[email protected]
Ми у Instagram: instagram.com/dr.erritali/
Ми у Facebook: facebook.com/profile.php
Ми в Telegram:t.me/dr_erritali